Tutvustus

AS Inest Market asutati aastal 1993. Ettevõtte põhitegevusalaks oli uute mööblisarjade väljatöötamine. Aegamööda tekkis vajadus ideede elluviimiseks ja nii soetati 1994.a. tühjad tootmishooned.

Saka külas Kohtla vallas Ida- Virumaal Kohtla- Järve läheduses asuvast kinnistust on tänaseks kujunenud kaasaegse tehnoloogiaga varustatud tööstuskompleks. Hooned hõlmavad 2500 m2 tootmispinda ja paiknevad 1,9 ha suurusel maa- alal, mis kuulub firma omandusse.

Erinevate tehnoloogiate ja materjalide lai valik annab suurepärase võimaluse pakkuda väga erinevaid lahendusi  mitmesuguste interjööride tarbeks ning täita tellimusi paindlikult sõltuvalt kliendi soovidest ja vajadustest.

Ettevõttel on võimalik kogu tootmisprotsess läbi viia algusest lõpuni ühtede ja samade seinte vahel. AS Inest Market erineb teistest analoogsetest tööstustest sellega, et on võimeline täitma peaaegu eranditult kõik tellimused iseseisvalt, ilma alltöövõtuta.

Mööbli valmistamisel jälgime rangelt kõiki tervisekaitse poolt kehtestatud nõudeid. Kõik materjalid ja tarvikud läbivad kvaliteedi- ja keskkonnanõuetele vastavuse ja ekspluateerimiskindluse kontrolli.

Täna ja ka tulevikus on meie põhilisteks sihtgruppideks koolid, lasteaiad  ja teised ühiskondlikud asutused.