Столы

01, 01 Z, 01 X – ühekohalised koolilauad. Mudelid erinevad üksteisest metallkarkassi kuju poolest. Mudelit 01 on võimalik kinnitada põranda külge, mudel 01Z ABC on reguleeritava karkassiga. Kõigile laudadele pakume järgnevaid lisasid: ümardatud nurgad, perforeeritud või melamineeritud puitlaastplaadist esiplaat, lahtine ja tõstetava klapiga sahtel, metallist korvriiulid. Kõik lauad on varustatud konksudega koolikottide tarvis.


015, 015 X – ühekohalised koolilauad. Need mudelid erinevad ülaltoodutest lauaplaadi suuruse poolest ja mõeldud kasutamiseks iseseisva ja avarat lauapinda nõudva õppetöö jaoks.01, 01 Z, 01 X – ühekohalised koolilauad. Mudelid erinevad üksteisest metallkarkassi kuju poolest. Mudelit 01 on võimalik kinnitada põranda külge, mudel 01Z ABC on reguleeritava karkassiga. Kõigile laudadele pakume järgnevaid lisasid: ümardatud nurgad, perforeeritud või melamineeritud puitlaastplaadist esiplaat, lahtine ja tõstetava klapiga sahtel, metallist korvriiulid. Kõik lauad on varustatud konksudega koolikottide tarvis.


02, 02X, 02 Z ABC – kahekohalised koolilauad. Mudelit 02 on võimalik kinnitada põranda külge, mudel 02X on ümartorust valmistatud metallkarkassiga, 02Z ABC on reguleeritava karkassiga. Kõigile laudadele pakume järgnevaid lisasid: ümardatud nurgad, perforeeritud või melamineeritud puitlaastplaadist esiplaat, lahtine sahtel lauaplaadi all, metallist korvriiulid. Lauad on varustatud konksudega koolikottide tarvis.

03, 03X – kolmekohalised koolilauad Mudelit 03 on võimalik kinnitada põranda külge, mudel 03X on ümartorust valmistatud karkassiga ja erineb mudelit 02X lauaplaadi suuruse poolest. Kõigile laudadele pakume järgnevaid lisasid: ümardatud nurgad, perforeeritud või melamineeritud puitlaastplaadist esiplaat, metallist korvriiulid. Lauad on varustatud konksudega koolikottide tarvis. Soovitame gümnaasiumitesse ja auditooriumitesse.

Reguleeritavad koolilauad ja toolid:

Moodullaud “LUNA”

mida saab tänu selle kuukujulisele lauaplaadile kombineerida erinevateks kujunditeks. Sobib rühmatööks, seetõttu soovitame muusika- ja keeleklassidesse.Moodullaud “LUNA”

01 ABC K - kunstiklassi laud

Soovi korral on võimalik lauda kinnitada põranda külge. Lauda saab reguleerida kahel viisil: karkassi kõrgust ja lauaplaadi kallet. Lisaks on laual väljatõmmatav kunstivahendite hoidmiseks mõeldud riiul. Täiendavalt võib ümardada lauanurki või valmistada koos esiplaadiga. Soovitame nii kunsti- kui joonestusklassidesse.

Õpetaja lauad

Laua karkass on valmistatud ümartorust ja sobib väga hästi õpilase lauaga 01, 02, 01X või 02X. Soovi korral lukustame sahtliboksi. Täiendavalt võib ümardada lauanurki.

SL1, SL2, SL3 – söögilauad

Mudelid erinevad üksteisest lauaplaadi mõõtude ja karkassi kuju poolest. Mudelite valmistamiseks kasutame tugevat nelikanttoru. SL3 on kuuekohaline söögisaali komplekt koos lauaplaadi alla tõstetavate pinkidega.