Kauplustele & kontoritele

interjöörilahendused Kauplustele ja kontoritele tootest täisteenuseni.

Kauplused

Pakume kaupluse sisustuse täislahendusi, mis lähtuvad kliendi eesmärkidest ja kauba väljapaneku eripäradest

Meie eesmärk on saavutada maksimaalne funktsionaalsus, kas klassikalise baaslahendusena või kaasaegses võtmes kujundatud erilahendusena. Meie tugevaks eeliseks on võimekus teha kogu sisustus algusest lõpuni ise valmis ning töö on kiire ja kvaliteetne, seeläbi on kliendi kulud madalad.

Kontorid

Igasugune kontori remont, ümberehitus ja sisutamine võib olla paras peavalu, kui see ei ole just Sinu igapäevatöö. Sinu ärivajadustele vastava, töötajasõbraliku ja igati kordaläinud renoveerimis- või sisustusprojekti eelduseks on korralik planeerimine ning teostus.

Inest Marketi meeskond teostab edukalt ka kõige erilisemad ja keerukamad sisustusprojektid. Püstitame eesmärgid, planeerime ajakava ning paneme paika eelarve ja Sina saad keskenduda oma põhitööle. 

Logistika & Paigaldus

Tellitud mööbli kohale toomine ja kokkumonteerimine võib tunduda jõukohane, ent kõige kindlam ja mugavam on sisustuse transport ja paigaldus tellida meie käest. Meie paigaldusmeistrid on kogenud ja osavad ning suudavad ka kõige keerukamad tellimused kiiresti ja sisustust kahjustamata kokku panna. Lisaks paigaldusele koristame ka töö käigus tekkinud prügi ning utiliseerime nõuetekohaselt kõik pakendid.

Läbimõeldud Disain

Pakume oma klientidele parimaid lahendusi ja alternatiive. Lähtume oma tegevuses klientide vajadustest ja ootustest. Läbimõeldud disain on meie jaoks standard. 

Pideva enesearengu ning kogemuste pagasi täienemise ja juurdeõppimise tulemusena paneme iga projekti puhul rõhku just maksimaalsele funktsionaalsusele.

Garantii

Vastutame tehtud töö eest. Kõigis protsessides on eesmärgiks seatud vigadeta teostus ja tähtaegadest kinni pidamine.

Kasutame mööbli valmistamisel kvaliteetseid materjale, mehhanisme ja ühendusdetaile. Kõik meie töö- ja tootmismeetodid on pideva järelvale all. Lisaks on tähelepanu all personali ametioskused ja teadlikkus, mis võimaldab meil anda tellitud mööblile garantii 1 aastaks, kokkuleppel ka pikemaks ajaks.

INEST MARKET AS

REG. KOOD: 10158185

KMKR: EE100154319

TEL: 6990260

INFO@INESTMARKET.EE

© 2020 Inest Market AS

Ettevõttest

MAterjalid

© 2020 Inest Market AS

Ettevõttest

MAterjalid

teenused