ühiskondlikud ruumid

Läbimõeldud disainiga sisustus, ühiskondlikku ruumi või kontorisse. 

Tootest täislahenduseni

Igasugune ühiskondliku ruumi või asutuse remont, ümberehitus ja sisutamine võib olla paras peavalu, kui see ei ole just Sinu igapäevatöö. Sinu ärivajadustele vastava, töötajasõbraliku ja igati kordaläinud renoveerimis- või sisustusprojekti eelduseks on korralik planeerimine ning teostus. 

Meie kogemusega projektijuhid aitavad ellu viia ka kõige keerukamad sisustusideed – planeerime ajakava, koostame Sinu vajadustele ja eelarvele vastava projekti, korraldame kogu asjaajamise ning laseme Sul keskenduda oma põhitööle, hoolitsedes ise sisustusprojekti eduka realiseerumise eest.

Logistika & Paigaldus

Tellitud mööbli kohale toomine ja kokkumonteerimine võib tunduda jõukohane, ent kõige kindlam ja mugavam on sisustuse transport ja paigaldus tellida meie käest. Meie paigaldusmeistrid on kogenud ja osavad ning suudavad ka kõige keerukamad tellimused kiiresti ja sisustust kahjustamata kokku panna. Lisaks paigaldusele koristame ka töö käigus tekkinud prügi ning utiliseerime nõuetekohaselt kõik pakendid.

Võta ühendust

Läbimõeldud Disain

Pakume oma klientidele parimaid lahendusi ja alternatiive. Lähtume oma tegevuses klientide vajadustest ja ootustest. Läbimõeldud disain on meie jaoks standard. 

Pideva enesearengu ning kogemuste pagasi täienemise ja juurdeõppimise tulemusena paneme iga projekti puhul rõhku just maksimaalsele funktsionaalsusele.

Võta ühendust

Garantii

Vastutame tehtud töö eest. Kõigis protsessides on eesmärgiks seatud vigadeta teostus ja tähtaegadest kinni pidamine.

Kasutame mööbli valmistamisel kvaliteetseid materjale, mehhanisme ja ühendusdetaile. Kõik meie töö- ja tootmismeetodid on pideva järelvale all. Lisaks on tähelepanu all personali ametioskused ja teadlikkus, mis võimaldab meil anda tellitud mööblile garantii 1 aastaks, kokkuleppel ka pikemaks ajaks.

Võta ühendust

INEST MARKET AS

REG. KOOD: 10158185

KMKR: EE100154319

TEL: 6990260

INFO@INESTMARKET.EE

© 2020 Inest Market AS

Ettevõttest

MAterjalid

© 2020 Inest Market AS

Ettevõttest

MAterjalid

teenused