Inest Market OÜ

ETTEVÕTTEST

Inest Market OÜ on erakapitalil põhinev kodumaine ettevõte, mis tegeleb mööbli kavandamise, tootmise, müügi ja paigaldamisega. Meie valmistatud mööbliga on sisustatud paljud koolid lasteaiad, raamatukogud, ühiselamud ja ka mitmed kodud Tänu pikaajalisele kogemusele saame klientidele pakkuda usaldusväärset ja kompleksset teenust lähtuvalt igaühe individuaalsetest vajadustest. Olete alati oodatud meie esindusse. 

AJALUGU

Inest Market OÜ asutati aastal 1993. Ettevõtte põhitegevusalaks oli uute mööblisarjade väljatöötamine. Aegamööda tekkis vajadus ideede elluviimiseks ja nii soetati 1994. a kinnistu Saka külas Kohtla vallas Ida- Virumaal Kohtla-Järve läheduses millel paiknesid tühjad tootmishooned . Kinnistust on tänaseks kujunenud kaasaegse tehnoloogiaga varustatud tööstuskompleks, kus on 2500 ruutmeetrit tootmispinda. Inest Market OÜ erineb teistest sarnastest tööstustest selle poolest, et saab täita peaaegu kõik tellimused iseseisvalt, alltöövõtuta. Ettevõttel on võimalik kogu tootmisprotsess algusest lõpuni viia läbi ühtede ja samade seinte vahel.

Tööhooned

KVALITEET

Erinevate tehnoloogiate ja materjalide lai valik annab suurepärase võimaluse pakkuda väga erinevaid lahendusi mitmesuguste interjööride tarbeks.Samuti täita tellimusi paindlikult sõltuvalt kliendi soovidest ja vajadustest. Mööbli valmistamisel järgime rangelt kõiki tervisekaitseks kehtestatud nõudeid. Kõik materjalid ja tarvikud läbivad kvaliteedi- ja keskkonnanõuetele vastavuse ja ekspluateerimiskindluse kontrolli.

MEIE KLIENT ON MEIE PARTNER

Head asjad sünnivad koostööst. Mööbli valmistamisel teeme tihedat koostööd oma kliendiga, et selgitada tema ootused ja vajadused ning pakkuda parimat võimalikku lahendust. Täna ja tulevikus on meie peamised kliendi sihtgrupid koolid, lasteaia ja teised ühiskondlikud asutused.

Tutvu meie tehtud töödega