Inest Market OÜ

Section lockers WONDERLANDСекции WONDERLANDSektsioonkapid WONDERLAND

“Once upon a time there were…”- this is how most of the beloved childhood fairytales that took us to the wonderland before falling asleep start. The life of a little child takes place right in the wonderland; it is mysterious and exciting, fun and interesting, and what’s most important – developing and informative. Children learn and develop through playing.

Let us help our little ones create a fantastic wonderland!

Our kindergarten group furniture in happy and childlike colours have earned a special attention and approval. Enjoyable and developing series contain the following section lockers:

[nggallery id=54 template=caption]

The most popular models in Estonia are Giraffe and Town.

AО Inest Market разработало специальную серию дизайнерских решений WONDERLAND для детских садов и детских комнат в насыщенных и радующих глаз цветах и интересной форме, которые не оставят ни одного ребенка равнодушным.

В эту серию входят секции:

 [nggallery id=54 template=caption]

За более подробной информацией мы приглашаем Вас обращаться в наши представительства.

„Elasid kord…”- nii algab enamus meile lapsepõlvest armsaks saanud muinasjuttudest, mis meid enne unele suikumist imedemaale viisid. Väikese lapse elu toimubki justkui imedemaal; see on salapärane ja põnev, lõbus ja huvitav, ning mis kõige olulisem – arendav ja õpetlik. Lapsed õpivad ja arenevad läbi mängu.

Aitame väikestel luua oma fantastilise imedemaa!

AS Inest Market kujundas rõõmsates ja lapsepärastes värvilahendustes ning samas ka arendava lasteaia mööbli sarja WONDERLAND, kuhu kuuluvad järgmised lõbusad sektsioonid:[nggallery id=54 template=caption]

Täpsema info saamiseks palume pöörduda teile lähimasse müügiesindusse ja meie konsultandid on lahkesti nõus vastama teie küsimustele ning abistama teid valikute tegemisel.